شرکت فناوری عطلاعات نوشیکا

قابل توجه مدیران صنایع و سازمان ها !!!

شرکت نوشیکا ارائه دهنده انواع نرم افزار های اختصاصی نظیر :

  • طراحی وبسایت ها و پرتال های چندمنظوره
  • طراحی نرم افزارهای اتوماسیون اداری،مالی
  • طراحی و پیاده سازی سیستم های ERP
  • طراحی نرم افزارهای تحت وب و سیستم های مدیریت از قبیل سیستم های شهرداری، دانشگاهی، پرداخت های الکترونیکی و ...

اطلاعات بیشتر ...
 
چرا نوشیکا
چرا نوشیکا را به عنوان سرویس دهنده هاست خود انتخاب کنیم ؟

  پاسخگویی مناسب :
نحوه تماس و برخورد مناسب یکی از اصول اصلی در شرکت فناوری اطلاعات نوشیکا می باشد. شما می توانید به راحتی و24 ساعته از طریق پرتال پشتیبانی LiveSupport  و ایمیل یا در ساعات اداری از طریق گفتگوی آنلاین و تلفن با کارشناسان شرکت تماس حاصل نمایید. متوسط زمان پاسخگویی به ایمیل ها و تیکت ها حدود یک ساعت می باشد.

  آسایش خیال
خوشنامی و سابقه طولانی شرکت فناوری اطلاعات نوشیکا به عنوان مالک 100% نام تجاری فناوری اطلاعات نوشیکا و همچنین حضور شرکت فناوری اطلاعات نوشیکا در ایران طی سالهای اخیر آسایش خیال کاربران را به همراه داشته و دارد.

  استفاده از نرم افزارهای دارای License :
شرکت فناوری اطلاعات نوشیکا برخلاف بسیاری از شرکتهای میزبانی License نرم افزارهای نصب شده بر روی سرور را خریداری نموده است بنابراین همیشه قابلیت استفاده از آخرین نسخه آنها وجود دارد این امر نقش بسزایی در بالا بردن امنیت سرور داراست

  امنیت :
از آنجا که امنیت جایگاه و اهمیت ویژه ای در ارائه سرویس های میزبانی وب دارد ، شرکت فناوری اطلاعات نوشیکا نهایت تلاش خود را در جهت ارائه سرویسی مطمئن و امن می نماید . استفاده از فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری و سوئیچ های شخصی از جمله اقدامات نوشیکا در این جهت می باشد. همچنین نوشیکا برای کلیه وب سایت ها Application Isolation Mode را ارائه نموده است .

  ارائه Application Isolation Mode :
فناوری اطلاعات نوشیکا بر خلاف اکثریت قریب به اتفاق شرکتهای هاستینگ به هر وب سایت یک Application Pool اختصاصی ارائه می دهد این امکان موجب می شود که هر وب سایت در یک محیط ایزوله اجرا شود و سایر وب سایتها بر کارایی سایت تاثیری نداشته باشد. این قابلیت، تعداد وب سایتهایی که شرکت میزبان می تواند بر روی یک سرور میزبانی کند را به شدت پایین می آورد به همین خاطر اکثر میزبانها به خاطر کاهش هزینه ها این قابلیت را غیر فعال می کنند. ولی موجب امنیت بسیار بالا وب سایت و همچنین عدم تداخل پردازه وب سایتهای دیگر می گردد.

استفاده از دیتا سنتر های معتبر :
دیتا سنتر (محل نگهداری سرورها) نقشی مستقیم و تاثیر بسیار بالایی در کیفیت سرویس دهی به سایتها دارد اتصال به بک بون OC192 موجب بالا بودن سرعت دسترسی سایتها می شود همچنین اتصال به 6 بک بون دیگر باعث بالا رفتن زمان دسترسی به سایتها (Uptime) می شود علاوه بر این موارد مواردی که در بخش شبکه شرکت فناوری اطلاعات نوشیکا به آن اشاره شده است امنیت و کیفیت شبکه را تضمین می نماید.

  استفاده از سخت افزارهای مناسب :
استفاده از سخت‌افزار مخصوص سرور موجب افزايش پايداري و طول عمر سرورها و همچنين كاهش احتمال بروز مشکلات سخت افزاری و کاهش قطعي‌هاي احتمالي سرورهاست. شرکت فناوری اطلاعات نوشیکا از سرورهای قدرتمند HP جهت سرویس دهی استفاده می کند

مانیتورینگ خودکار سرویسها :
کلیه سرویسها توسط نرم افزارهای مانیتورینگ خودکار از چندین نقطه در دنیا به صورت مداوم در حال تست و مانیتور هستند در صورت بروز اختلال در هر سرویس بلافاصله مدیران سرورها از طریق ایمیل و sms از حادثه مطلع و جهت رفع مشکل دست به کار خواهند شد.

مالکیت سرورها :
شرکت فناوری اطلاعات نوشیکا برای سرویس دهی از سرویس شرکت دیگری استفاده نمی کند بلکه خود مالک سرورهای خود بوده کلیه سرور های در یکی از بزرگترین دیتا سنترهای دنیا به نام Gnax نگهداری می شود ما کنترل کامل بر روی سرورها داشته و همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل سخت افزاری این مشکل توسط کارشناسان دیتاسنتر در کوتاه ترین زمان ممکن مرتفع خواهد شد. ضمنا بکاپ کلیه اطلاعات در کانادا و آمریکا نیز نگهداری می شود.
در ضمن اینکه با توجه به اینکه شرکت فناوری اطلاعات نوشیکا از طریق رابط اسپانیایی با Gnax قرارداد دارد لذا از نظر تحریم های احتمالی سیاسی نیز تهدیدی پیش راه نمیباشد .

شبکه ای بی نظیر :
علاوه بر مطالب گفته شده در بخش شبکه شرکت فناوری اطلاعات نوشیکا و با توجه به مطالب ذیل می توان به جرات اظهار داشت که شبکه مورد استفاده در شرکت فناوری اطلاعات نوشیکا شبکه ای بی نظیر است :

    * دارای ظرفیت روتینگ و سوئیچینگ 3.84 ترا بایت در ثانیه که پاسخگوی نیاز همه کاربران در سطح بالا می باشد.
    * دارای چندین بک بون اصلی
    * طراحی شده برای به صفر رساندن میزان از بین رفتن بسته های اطلاعاتی
    * کنترل و مونیتورینگ کلیه پورت ها و سوئیچ ها بدون کاهش سرعت


بکاپ کامل اطلاعات :
در صورت بروز مشکل سخت افزاری روی هارد دیسک های سرور که منجر به تعویض هارد دیسک شود جای هیچگونه نگرانی نیست ما همواره چندین نسخه پشتیبان از کلیه اطلاعات شامل فایلها پایگاه های داده و ایمیلها را بر روی هارد دیسکهای پشتیبان نگهداری می کنیم. همه سرور ها در شرکت فناوری اطلاعات نوشیکا دارای حداقل دو هارددیسک جهت نگهداری و بازگشت سریع اطلاعات می باشند. این عمل اگرچه هزینه سنگینی را به شرکت وارد می سازد اما باعث می شود تا در هنگام بروز حوادثی نظیر سوختن هارددیسک ، پس از نصب مجدد سیستم عامل ، اطلاعات به سرعت بازیابی شوند و سرویس شما دارای کمترین زمان قطعی باشد.

  کنترل پنل مدیریت سرویس ها :
شرکت فناوری اطلاعات نوشیکا علاوه بر کنترل پنل میزبانی وب به هر کاربر یک کنترل پنل جامع برای مدیریت تمامی سرویسهای خود ارائه می دهد. در این کنترل پنل می توان از وضعیت کلیه سرویسهای خریداری شده مطلع شد و تاریخ پایان هر کدام را مشاهده کرد و به راحتی می توان آنها را مدیریت نمود همچنین با توجه به ثبت سوابق کاربران می توان به راحتی یک سرویس جدید را تهیه نمود و یا سرویسها را تمدید کرد.